Kollektsioonid

Siin on minu maalitud siidimaalid, millest saad tellida sobivas mõõdus  paneelkardinad, ruloo, ruumijagaja või pildi oma seinale.

Rabamaastik

Tärkavas hommikuvalguses liuglevad udulaamad üle kidura maastiku. Vaikus on lõputu. Läbipaistmatult tontlik maastik ootab hinge kinni pidades päikesekiirte saabumist. Mõnel sellisel hommikul, üksi, keset raba seistes saavad selgeks lihtsad asjad. Inimene on looduse osa.

Aed

Aed on meil kõigil olemas. Mõnel suur, hektaritega mõõdetav, teisel väikesesse lillepotti mahtuv. Alati peegeldab aed oma loojat, steriilse muruväljukuna, hoolitsetud lillepeenardega või vabameelselt boheemlaslikuna. Aed võib olla ka maastik, mida naudime.

Teel

Sirge seljaga, rõõmsalt vilistades on rõõm teel olla. Tähelepanuta jäävad mõned pisikesed hargnevad rajad ja väiksemad käänakud, ikka edasi. Kuni jõuad nelja tee risti, nüüd tuleb peatuda, et otsustada. Valikuvõimalused koos vastutuse võtmisega teevad elu vahel keeruliseks.
See kollektsioon on minu teel olemine, vabaloomingu kangad, mis on maalitud siidile kuumvaha maali tehnikas.

Väed ja veed

See võib olla ääretu meri, vulisev oja või salapäraselt helkiv järv. Kes läheb ujuma, kes jalutab veepiiril, kes istub kaldal, et kuulata laineid või vaadata pinna peegeldusi. Vees on väge. Meie arhetüüpses mälus on habras naine tulemas allikalt, kandes imelist anumat eluveega. Naine kandmas puhast vett, naine kandmas uut elu.