Siidimaali laager Salevere Salumäe Loovkojas 2024

Kodade Loovkojas toimuvad ka sel aastal Siidimaalilaagrid, mille kestel üks Eesti tunnustatumaid siidimaalikunstnikke Ilme Rätsep annab huvilistele baasteadmised kuumbatik siidimaalist ning  juhendab  iga osavõtjat  siiditöö (tavaliselt kahe-kolme!)  teostamisel.

2024. aasta suvel:

Nädalalõpp 24. – 26. mai

Pikem aeg  02. – 11. august 

(05. augustil ei ole Ilme kohal, kuid iseseisvalt on võimalik ka sellel päeval toimetada)

Kursuse juhendatud ajakava on üldjoontes järgmine:

Reedel võid tulla nii vara kui soovid, kursus algab kell 17.00 – 20.00 sissejuhatavate teadmiste jagamise, väikese proovitöö ning ettevalmistusega tegelikuks tööks.

Laupäeval kell 10.00 – 21.00 siiditöö koos loovust vabastavate  sirutus- ning hingamispausidega.

pühapäeval 9.00 – 15.00  siiditöö jätk ja lõpetamised.

Oma tööd saad Ilme viimistleva käe alt lõplikult valminuina kätte kahe nädala jooksul peale kursust. 

Kursuse hind on 170 eurot (sh km), lisandub materjalide tasu ühe siiditöö kohta 30 eurot. Vajaliku varustuse ja materjalid toob juhendaja.

Ööbida saad kohapeal  2 – 4 kohalistes mugavates kämpingutes, soovi korral ka üksinda. Õhtul saunatada ja „ööülikoolilistes“ vestlusringides osaleda, samuti on ümbritsev loodus väikesteks retkedeks suurepärane.

Ööbimistasu koos sauna ja söögiga on ühe inimese öö kohta 50 eurot. Kes soovib, võib kaasa võtta sõpru või pereliikmeid loodusesse seiklema, ruumi ja tegevust  jagub. Koeradki on oodatud, kui nad hästi käituvad 😊!

Nädalalõpu (reede õhtust pühapäeva pealelõunani) kursus koos öömaja, söögi ja ühe 90×90 maali materjaliga maksab kokku 290 eurot. 

Ühel valminud siidimaalil on umbes sama väärtus või rohkem😊

Kui otsustate olla pikemalt, siis lisanduva päeva muud kulud on 40 öömaja-toidu ja 40 eurot osalemise eest.

Kohast ja muust : www.kodade.ee

Kes varem käinud ja esmased oskused olemas, saab plaanida suuremaid-keerulisemaid töid! Sellest soovist tuleb teada anda Ilmele.

Laagrisse  registreerumiseks palume kirjutada info@kodade.ee  või helistada  501 1890  ning seejärel laagrikoha reserveerimiseks tasuda 100 eurone broneerimistasu OÜ Kodade  arveldusarvele  EE812200221026525571, selgitusse siidimaal, nimi ja osalemise kuupäevad, ülejäänu saab tasuda laagris kohapeal sularahas või ülekandega.

Tingimustega saab tutvuda: www.kodade.ee või FB: Loovkoda aga vaadake ka: VIDEO.

Küsimuste korral helistage julgesti Kairile:  501 1890.

Täpsed juhised tulekuks saadame umbes nädal enne laagrit.

 

Valik seni Saleveres valminud töödest.

Share your thoughts