Kollektsioonid

Rabamaastik

Tärkavas hommikuvalguses liuglevad udulaamad üle kidura maastiku. Vaikus on lõputu. Läbipaistmatult tontlik maastik ootab hinge kinni pidades päikesekiirte saabumist. Mõnel sellisel hommikul, üksi, keset raba seistes saavad selgeks lihtsad asjad.

Galerii

Aed

Aed on meil kõigil olemas. Mõnel suur, hektaritega mõõdetav, teisel väikesesse lillepotti mahtuv. Alati peegeldab aed oma loojat, steriilse muruväljukuna, hoolitsetud lillepeenardega või umbrohtu mattununa. Kuidas tajud ennast, kui oma hinge aeda vaatad?

Galerii

Vaasid

Imelist anumat vaadates võime kujutleda, et seal sees on vesi, vein või parajas koguses ohverdusõli, et teravapõhjaline Rhyton tasakaalus püsiks. Meie arhetüüpses mälus on kaunis anum tavaliselt naise käes. Naine tulemas allikalt eluveega, naine kandmas uut elu ...vaas on naiseenergeetika sümbol.

Galerii

Teel

Sirge seljaga, rõõmsalt vilistades on rõõm teel olla. Tähelepanuta jäävad mõned pisikesed hargnevad rajad ja väiksemad käänakud, ikka edasi. Kuni jõuad nelja tee risti, nüüd tuleb peatuda, et otsustada. Valikuvõimalused koos vastutuse võtmisega teevad elu vahel keeruliseks.

Galerii

Kontakt

Ilme Rätsep Disain OÜ